ניוזלטר – דצמבר 2021


חברות וחברים יקרים

עם הדלקת הנר האחרון של חנוכה, אנו רוצות לאחל לכם/ן חג חנוכה שמח וברכות לקראת השנה האזרחית החדשה.

בתקופה זו של נתינה, אנו מקוות שאתם זוכרים את מרכז ייעוץ לאישה כארגון המספק טיפול מסובסד ועזרה נפשית לנשים. התמיכה שלכם/ן יכולה לשנות באופן משמעותי חיים של נשים.

אנו רוצות לשתף אתכם/ן במכתב קצר מאחת המטופלות שלנו, מכתב המשקף את החשיבות של העשייה שלנו:

"הגעתי למרכז יעוץ לאישה לפני כשלוש שנים, בזמן הריוני הראשון עם בני בכורי. תקופה זו הייתה מצד אחד מאושרת ומלאת שמחה, אך גם תקופה מלאת חששות, חרדות ופחדים רבים עבורי. במהלך תקופה זו טופלתי באהבה רבה, חום, הקשבה, הכוונה ובעיקר בהרבה מסירות ומקצועיות.

אין מילים בפי להודות על הטיפול המסור והדואג של במטפלת במהלך התקופה הלא קצרה בה חוויתי קשיים רבים, שינויים והתמודדויות לא פשוטות. הרגשתי שהקשר בינינו מכוון אותי, מאיר לי בכיוונים ובפרספקטיבות שונות שאותם לא תמיד היטבתי לראות ומאפשר לי למצוא את הכוחות הטמונים בי להתמודדות במצבים אלו במהלך חיי.

אני מודה ומעריכה מקרב לב את העובדה שמרכז יעוץ לאישה אפשר לי להמשיך טיפול במשך תקופה ארוכה תוך כדי סיוע בתעריף הפגישות. בתקופה זו לא היה באפשרותי לשלם את מלוא סכום הטיפול, והסיוע שניתן אפשר לי להמשיך בתקופה שהייתה עבורי מלאת התמודדויות לא פשוטות ולעיתים אף קשות."

צוות מרכז יעוץ לאשה מאחל כי 2022 תהיה שנה של אור, בריאות ושלווה.

תעזרו לנו לעזור לנשים!

תרומה של 80 ש"ח תעזור לסבסד שעת טיפול נפשי לאישה אחת, תרומה של 320 ש"ח תסבסד חודש ותרומה של 4,000 ש"ח תעזור לסבסד שנת טיפול.

עמותת "מרכז יעוץ לאשה" היא מוסד ציבורי מוכר ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, כך שבכל תרומה מעל 190 ש"ח למרכז יעוץ לאשה את/ה זכאי/ת להחזר כספי של 35% מגובה התרומה. לדוגמא: אם תרמת 1,000 ש"ח, יש לך זכאות להחזר של 350 ש"ח.