ניוזלטר – קורונה מרץ 2020

חברות וחברים יקרים

בעיצומו של משבר הקורונה העולמי המטופלות של מרכז יעוץ לאישה פונות לטיפול, עידוד וקבלת כלים שיסייעו להן להתמודד עם המציאות החדשה והקשה של ימינו.

על מנת לתת מענה לצרכים הדחופים של המטופלות שלנו, אנו מספקות טיפול מרחוק באמצעים דיגיטאליים. מרכז יעוץ לאישה עושה כל מאמץ להנגיש את השירותים שלנו לכולן, במיוחד בנסיבות החריגות של היום.

בזמנים רגילים אנו מסבסדות כ70% מהמטופלות של המרכז. לצערנו, רבות מהן נאלצות להפסיק את הטיפול שהן זקוקות לו יותר מתמיד, עקב אובדן מקור פרנסה או יציאה לחל"ת. אנו מעוניינות להגדיל את הסבסוד ולאפשר להן להמשיך בטיפול.

אחת מהמטפלות שלנו מסבירה: "משבר הקורונה עולה בכל מפגש טיפולי- במיוחד הדאגה סביב הסוגייה הכלכלית והבידוד מבני משפחה וחברים. מטופלות מבוגרות ונשים עם רקע של דיכאון וחרדה הן המושפעות ביותר מהמצב."

נשמח לתמיכתכן/ם בזמנים קשים אלה. לנוחיותכן/ם מצורפות אפשרויות למתן תרומה למרכז .
מאחלות לכולן/ם בריאות איתנה וימים שלווים יותר.

צוות מרכז יעוץ לאישה   www.ccw.org.il

תרומה של 80 ש"ח תעזור לסבסד שעת טיפול נפשי לאישה אחת, תרומה של 320 ש"ח תסבסד חודש ותרומה של 4,000 ש"ח תעזור לסבסד שנת טיפול.

עמותת "מרכז יעוץ לאשה" היא מוסד ציבורי מוכר ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, כך שבכל תרומה מעל 190 ש"ח למרכז יעוץ לאשה את/ה זכאי/ת להחזר כספי של 35% מגובה התרומה. לדוגמא: אם תרמת 1,000 ש"ח, יש לך זכאות להחזר של 350 ש"ח.

JGIVE תרומה דרך