נויזלטר – דצבמבר 2020 – מבט מחדר הטיפול

 


חברות וחברים יקרים

אנו מאחלות ששנת 2021 העומדת בפתח תביא לנו התחלות חדשות, צמיחה והעצמה כולנו תקווה שתהיה זו שנה מוצלחת ובריאה!

לפני שהשנה המאתגרת שהייתה לנו תסתיים, אנחנו רוצות לבקש לא לשכוח לתמוך בנו. הסיוע שלכן/ם הוא משמעותי ותורם לשיפור באיכות חייהן של מאות נשים.

רצינו לשתף אתכן/ם בחלק ממכתב מרגש שמ. כתבה למטפלת שלה בעקבות הטיפול שעברה:

"סיימנו תהליך טיפול של שנה, וברצוני להודות לך מאד על הליווי, התמיכה והיכולת שלך להכיל אותי, להקשיב, להבין ולאפשר לי לצמוח, נתת לי כלים לעשות שלום עם עצמי, לחיות בשלום עם מי שאני ומה שעברתי.

לראשונה בחיי הצלחתי לחבק את הילדה הקטנה שבתוכי, את הנערה והאישה המוכה, הצלחתי לעשות שלום עם כל החלקים האלו וזה לגמרי לא מובן מאליו, לאחר שבמשך שנים רבות לא הצלחתי להתחבר כי הבושה והאשמה היו חזקים ממני.

נכון שאני עושה עבודה עם עצמי במשך שנים, אך לא יכולתי לדבר על ניצול מיני שעברתי מבן משפחה, לא שיתפתי את הקרובים לי במה שעברתי, בתוך תוכי ידעתי שזה מה שהרס אותי ולא אפשר לי לקיים מערכות יחסים זוגיים לאורך זמן, הבנתי שהדימוי העצמי הנמוך שלי שולח אותי שוב ושוב לבחור בבן זוג שאינו מתאים לי.

ועכשיו, לאחר הטיפול שלנו, הצלחתי ליצור מערכת יחסים מתוך מקום של קבלה עצמית ואהבה עצמית, הקשר אמנם הסתיים אך העובדה שהיה קשר במשך כמה חודשים מאד חיזקה אותי.
יוצאת לדרך של חיפוש זוגיות ממקום אחר, ממקום של חוזק ועוצמה ולא ממקום של נזקקות.

תודה לך על הכל!!! "

תעזרו לנו להושיט יד לעוד נשים!

תרומה של 80 ש"ח תעזור לסבסד שעת טיפול נפשי לאישה אחת, תרומה של 320 ש"ח תסבסד חודש ותרומה של 4,000 ש"ח תעזור לסבסד שנת טיפול.

עמותת "מרכז יעוץ לאשה" היא מוסד ציבורי מוכר ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, כך שבכל תרומה מעל 190 ש"ח למרכז יעוץ לאשה את/ה זכאי/ת להחזר כספי של 35% מגובה התרומה. לדוגמא: אם תרמת 1,000 ש"ח, יש לך זכאות להחזר של 350 ש"ח.